Zaloguj się >>


PARTNERZY

TRACE MODE SCADA / HMI Sterowanie Wentylacja w Ryga handlowych oraz Office Center

Oparte Rygi firma Sia Rameda (Ryga, Łotwa) zakończyła w nową fazę realizacji systemu kontroli wentylacji, ogrzewania i instalacji chłodniczych w handlowych i biurowych centrum RD trzymając w Rydze (ulica Maskavas 240, Ryga, Łotwa).

Centrum handlowe i biurowe RD Gospodarstwo znajduje się w pobliżu centrum Rygi i ma dobrą infrastrukturę. Zawiera biura wielu znanych łotewskich przemysłowych, transportu, firm telekomunikacyjnych i banków, centrum fitness i wielu sklepów, w tym RD Electronics, największego sklepu łańcucha elektroniki na Łotwie. .

Inżynierowie Sia Rameda używali oprogramowania TRACE MODE SCADA / HMI (Adastra, Moskwa, Rosja) na rozwój systemu nadzoru dla AUTOMATYCZNA KLIMATYZACJA budynku (wentylacji, chłodzenia i ogrzewania).Głównym celem tej pracy jest połączenie wszystkich urządzeń wentylacyjnych, agregatów chłodniczych i urządzeń grzewczych do centralnego komputera, systemu kontroli nadzoru w celu zapewnienia, okrągły zegar monitorowania urządzeń z jednego centrum.

Inżynierowie Sia Rameda zastąpiła starą węzłów cieplnych z nowym DANFOSS - zer Danfoss ECL210/310. Przestarzałe sterowniki maszyn wentylacyjnych zostały również zdemontować i podstawiony nowoczesne szwedzkie kontrolery REGIN Corrigo. Dodatkowe czujniki temperatury i moduły ICP DAS IO zostały zamontowane zbyt.Rezultatem jest możliwość sterowania pracą wszystkich urządzeń wentylacyjnych, agregatów i urządzeń grzewczych z centralnym serwerem z TRACE MODE HMI.

Prawdziwe dane czasowe dotyczące funkcjonowania systemów wentylacji, chłodzenia i ogrzewania są nabywane i przechowywane w archiwach historycznych TRACE MODE SIAD (bazy danych).Moduł niepokojące jest również ustawić w zakresie automatycznego powiadamiania alarmowego upoważnionych pracowników telefonów i e-maili w przypadku awarii.

Automatyka wentylacji, ogrzewania i chłodzenia systemu kontroli handlowych i biurowych centrum RD HOLDING został opracowany stopniowo w drodze planowanej modernizacji.Rozwój systemu informacyjnego i wymiany sprzętu wystąpił krok po kroku, przy minimalnym wpływie na do codziennego funkcjonowania centrum handlowego i biurowego.System automatyki wciąż ewoluuje.

Na przykład, w 2013 r., 3 dodatkowych urządzeń wentylacyjnych, pomp jednostkę glikolu i agregat były podłączone do centralnego systemu automatyzacji nadzoru. W najbliższej przyszłości deweloperzy planują połączyć się z nowego systemu 500 kW kocioł gazowy i 5 innych urządzeń wentylacyjnych.

Narzędziem - TRACE MODE SCADA / HMI wspiera zwiększeniem rozmiaru systemu, który jest wygodny zarówno dla systemu automatyzacji dewelopera i klienta.

W roku 2013, firma Sia Rameda (Ryga, Łotwa) osiągnęła nowy poziom - otrzymał status autoryzowanego dealera i AdAstrA jest od teraz na oficjalnej AdAstra Research Group, przedstawiciel Ltd w Republice Łotewskiej.

 

TOP NEWS

Oprogramowanie TRACEMODE SCADA/HMI dla zbiornika biogazu

Firma TEST wykonała oprogramowanie SCADA dla zbiornik biogazu zainstalowanego na terenie oczyszczalni ścieków w Elblągu. Inwestorem było Elbląskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Elblągu Sp. z o.o.

Firma Test jest autoryzowanym integratorem systemów Adastra w Polsce.

Nadzór nad poprawnością pracy całego systemu sprawuje oprogramowanie SCADA/HMI TRACE MODE.  Zostało ono zainstalowane na komputerze w dyspozytorni i daje obsłudze możliwość podglądu aktualnych wartości związanych ze stanem zbiornika takich jak...

LAST NEWS

Nowy sprzedawca oprogramowania TRACE MODE SCADA/HMI w Polsce

Firma AdAstrA Research Group, Ltd podpisała nowe porozumienie o współpracy w zakresie dystrybucji oprogramowania TRACE MODE SCADA/HMI w Europie.

We wrześniu 2009 polska firma TEST Stanisław Gojlik uzyskała status Autoryzowanego dilera i stała się pierwszym dostawcą oprogramowania TRACE MODE SCADA/HMI na ciągle rozwijający się rynek automatyki przemysłowej w Polsce.

Aktualna wersja TRACE MODE 6.10.2. Uaktualnij teraz, za darmo!NEWS