Zaloguj się >>


SZKOLENIA
TRAINING

Autoryzowane Centra Szkoleniowe TRACE MODE

Od 1993 r.  Autoryzowane Centrum Szkoleniowe TRACE MODE oferuje kompleksowe programy szkoleniowe w zakresie sterowania procesami produkcyjnymi, wykorzystujące następujące technologie:

  • Softlogic – programowanie sterowników przemysłowych (sterowanie procesami);
  • HMI –interfejs operatora (sterowanie procesami);
  • Wykorzystywanie real time DBMS do szybkiej rejestracji danych przemysłowych (sterowanie procesami);
  • technologie OPC (sterowanie procesami);
  • technologie Web i GSM w automatyce przemysłowej;
  • SPC – statystyczne sterowanie procesami;

Autoryzowane Centra Szkoleniowe TRACE MODE znajdują się w różnych miastach i państwach. Niektóre z nich należą do AdAstrA, pozostałe do ich Autoryzowanych partnerów. Niezależnie od lokalizacji, Autoryzowane Centra Szkoleniowe TRACE MODE zapewniają naszym klientom wysokiej jakości szkolenia. Przeprowadzane są one przez Certyfikowanych Instruktorów AdAstrA, przy użyciu materiałów szkoleniowych AdAstrA i najnowszej wersji oprogramowania. Wszystkie kursy są ukierunkowane na dostarczenie umiejętności praktycznych, co pozwoli na zredukowanie czasu i kosztu opracowywania projektów systemów sterowania.

Poszczególne kursy posiadają różny stopień zaawansowania – niektóre są dla początkujących, inne dla zaawansowanych użytkowników, pragnących poszerzyć swoje umiejętności zawodowe (SOFTLOGIC, SCADA/HMI, EAM, MES, HRM). Wstępne wymagania zawarte są opisie kursu.

Kursanci otrzymują materiały dydaktyczne jak i oprogramowanie. W cenę wliczony jest także drobny poczęstunek w czasie przerw oraz lunch. Na koniec kursanci otrzymują dyplom, a po pewnym czasie mogą przystąpić do kursu na stopień Certyfikowanego Inżyniera TRACE MODE.

Opis kursów TRACE MODE i T-Factory

Harmonogram i rezerwacje

Aktualna wersja TRACE MODE 6.10.2. Uaktualnij teraz, za darmo!NEWS